Розташування шевронів на формі охоронця

Статті

Служба ЧОП так само, як і багато силових відомств, має певний регламент до форми, і в ньому чітко обумовлюються шеврони на формі охоронця.

Служба ЧОП так само як і багато силових відомств має певний регламент до форми, і в ньому чітко обумовлюються шеврони на формі охоронця. Вони є важливою частиною форменого одягу охоронця і несуть інформацію про його приналежність до тієї чи іншої організації. Крім цього на нашивках може міститися дані про ПІБ співробітника, а кріпляться вони зазвичай на груди, спину та плечі.

Загальноприйняте розташування шевронів на формі охоронця багато в чому схоже на силові відомства, але варто розглянути це питання дещо докладніше. Так на спині зазвичай розташовується найбільша нашивка завдовжки від 20 до 30 сантиметрів. Напис «Охорона» розташовують на рівні лопаток, емблема ж необов’язкова, але коли використовується, то поміщається по центру спини.

Інші шеврони охорони, розташування яких варто виконувати у відповідність до звичних стандартів, це нарукавні. Кріпиться така деталь одягу на рукав з відривом 8-10 див від його верхнього шва. Якщо один шеврон, то прикріплюють його зазвичай на ліву руку. В іншому випадку, коли їх два, то ліворуч прилаштовують нашивку з назвою підприємства, а праворуч класичний варіант із символікою загальної спрямованості.

Ну і останній шеврон охоронця, на який бік кріпити який також важливо, це нагрудний. Він вішається або пришивається праворуч на клапан нагрудної кишені або трохи вище, а зліва кріплять бейдж, іноді також виконаний у формі нашивки. Варто відзначити варіант, який використовується не всіма ЧОП – головні убори. Якщо вони присутні, то напис «Охорона» міститься строго по центру спереду.

повернутися назад

Бажаєте дізнатися вартість послуги чи зробити замовлення?

Зв'яжіться з нами зручним для вас способом:

Додати файл, зображення або фотографії Додати ваш файл або зображення
Uploading…
Error! . Try again!
Яндекс.Метрика